Kuba Knap Wkracza z Funkowym Eksperymentem – Album 'Ludzie mówią różne rzeczy

Kuba Knap wraca z nowym albumem, który zapowiada się jako muzyczna uczta dla fanów gatunku. Album „Ludzie mówią różne rzeczy” to trzeci studyjny album artysty, a już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie w świecie muzyki hip-hop. Płyta przynosi świeże brzmienia g-funku i inspiracje muzycznym południem.

Album, którego premiera planowana jest na koniec października, zawiera 15 utworów, z których jeden to bonus dostępny tylko w edycji specjalnej płyty. Całość produkcji powierzono utalentowanemu Jorgusiowi Kilerowi. Mieszanie dźwięku odbywało się w OtraBarwa Studio pod czujnym okiem Antoniego Wróbla, a mastering powierzono Deszczu Strugom. Efektem tego jest muzyka, która zachwyca jakością dźwięku.

Gościnnie na płycie pojawiają się takie znane postaci jak Ero i Kosi z JWP, ZETENWUPE oraz Ryfa Ri. Teksty na albumie zaskakują różnorodnością i prowadzą słuchacza przez szeroki zakres emocji. Kuba Knap, jak zawsze, dostarcza rapu najwyższej klasy, pozostając wierny swojemu niezwykle niewymuszonemu stylowi.

Warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną albumu, której autorami są Julia Knap i Tomasz Miszkin. Okładka przyciąga uwagę swoim unikalnym stylem i historiami ludzi, którzy na niej są przedstawieni.

„Ludzie mówią różne rzeczy” to kolejny dowód na to, że Kuba Knap wciąż trzyma rękę na pulsie i potrafi zaskakiwać swoją twórczością. Funk żyje i ma się świetnie w wykonaniu tego utalentowanego artysty.