Marka Prosto -Przeciwieństwa się przyciągają

Zaufanie jakim obdarzona została marka PROSTO ma swoje odzwierciedlenie w markowych sklepach, sprzedających odzież firmy Sokoła. Sezonowe kolekcje z roku na rok zostają ulepszane, tak aby dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorów. Jaki pomysł na sezon 2019 został zaoferowany klientom przez Prosto sklep?

Dwubiegunowość marek

Kontrowersyjna jak teksty Sokoła okazała się jego obecna propozycja, która jest kooperacją dwóch, znanych i cenionych polskich marek odzieżowych – PROSTO i VISTULA. Streetwear i kanoniczne, uniformowe krawiectwo, połączyły swoje siły i przetarły nowy szlak w pojęciu mody i stylizacji. Dotychczasowa mainstreamowa popularność PROSTO w świecie popkultury przełamała wszelkie bariery, natomiast zachowawcza i zawsze formalna VISTULA pokazała się z radosnej, nieco szalonej strony.

Prosto w sklep Sokoła

ubrania Prosto

Przekrój upodobań klientów jest widoczny na codziennych, miejskich ulicach. Przeplatające się style i gusta dają dużą dowolność i swobodę w ubiorze, jednak ludzie wciąż lubią nosić bezpieczną klasykę, niezależnie od przynależności do jakiejkolwiek subkultury. Firma Sokoła, zarówno tym razem jak i we wszystkich poprzednich kolekcjach udowadnia, że miejski styl może być kolorowy, wzorzysty i pełen luzu, a jednocześnie nie wychodzący poza ramy dobrego smaku i przejaskrawienia. Kolejne pomysły Sokoła zjednują sobie ulicznych wyznawców, ale i kuszą przedstawicieli dużych marek takich jak VISTULA, aby podjąć się działań z tym pozytywnym wariatem.