Wsparcie dla ulubionego artysty

Ceniąc artystę za twórczość powinniśmy wspierać jego działalność. Robić to możemy nie tylko poprzez uczęszczanie na koncerty, ale również poprzez kupno płyt, jak i markowej odzieży wytwórni, w której działa.

SB Maffija

Ich nie trzeba przedstawiać nikomu. Twórczość Solara, White 2115, czy też Bedoesa jest wszystkim doskonale znane. Chcąc ich wesprzeć wystarczy uposażyć się w ulubione płyty SB Maffija, czy też oferowaną przez wytwórnię markową odzież. W pierwszym wypadku nabędziemy oryginalną płytę osoby, którą cenimy. W drugim uzyskamy markową i stylową odzież, która sprawdzi się w wielu sytuacjach i o każdej porze roku.

Najnowsze płyty

Płyty SB Maffija cieszą się niesłabnącą popularnością. Twórczość ekipy to gwarant najwyższej jakości muzyki, która zawsze trafia w punkt nie pomijając tabu. Od wytwórni nabyć możemy, chociażby najnowszą płytę Jan – rapowanie & NOCNY – „Plansze”, czy też „NOWY POTOP” od Beteo.

Różnorodna odzież

Jeżeli nie chcemy kupować płyt zawsze możemy zdecydować się na zakup odzieży. Nabyć możemy różnorodną koszulki jak longsleeve, klasyczne T-shirty, koszule i golfy, czy też różnorodne spodnie. Wybrać możemy między innymi pomiędzy modelami typu cargo, joggerami, czy też klasycznymi długimi i krótkimi spodenkami dresowymi.

Oprócz ubrań nabyć można akcesoria, które nadadzą naszej stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Do tego rodzaju akcesoriów zaliczyć można świetnie wykonane portfele, czapki zarówno letnie, jak i zimowe, parasole czy też torby i plecaki, które będziemy mogli wykorzystać na siłowni.

Płyty SB Maffija dostępne w tym miejscu