Raper Kizo – młody twórca o szerokim zasięgu

Polski rap to zdecydowanie ciekawi i oryginalni twórcy, którzy mogą pochwalić się dużą popularnością przede wszystkim w Internecie na takich portalach jak You Tube. Niektórzy z nich odnotowują milionowe wyświetlenia swoich teledysków i jednym z takich artystów młodego pokolenia jest raper Kizo. Co trzeba wiedzieć o tym artyście?

Współpraca ze znanymi artystami

Młodym twórcom rapu nie jest łatwo wyjść do szerszej publiczności. Na pewno dużym ułatwieniem jest publikacja utworów w Internecie, która pozwala zaistnieć szerzej i dotrzeć do większej ilości miłośników tego rodzaju muzyki. Tak jest również w przypadku rapera Kizo – choć jest młodym twórcą, to może pochwalić się wyświetleniami liczonymi w milionach na takich portalach jak You Tube. Oczywiście na tę popularność przekłada się przede wszystkim talent oraz charakterystyczny niski głos, a nie mniej ważną rolę odgrywa współpraca z innymi artystami. Raper współtworzy między innymi projekt muzyczny Borixona i współpracuje także z innymi artystami, nie tylko raperami, np. z Margaret.

Kizo Jeszcze 5 Minut

Płyty Kizo, czyli Patryka Wozińskiego

Jego debiutem płytowym jest album „Ortalion” wydany w maju w roku 2018. Jesienią tego samego roku ukazał się kolejny krążek pt. „Czempion”. Największą popularnością cieszy się jednak płyta Kizo z roku 2019, czyli „Pegaz”, a także wydany jesienią tego samego roku album „Złoto i biel”. Artysta nowe płyty wydał również w kolejnych latach, tj. 2020 i 2021 roku. Warto dodać, że raper jest również znany z powodu swojego drugiego hobby – jest zawodnikiem Fame MMA.