Popularność rapu

Popularność rapu na całym świecie jest ogromna i jest to jeden z najbardziej znanych stylów muzycznych na świecie. Najlepsi artyści sprzedają bilety na koncerty już na kilka miesięcy przed nimi i to pokazuje jak ogromna jest skala ich popularności. Bilety niezależnie od ich ceny rozchodzą się jak świeże bułeczki i fani tej muzyki najczęściej mówią o tym, że dali by za bilet nawet kilka razy więcej i że dla tak dobrych artystów warto jest poświęcić małą część swoich oszczędności.

Muzyka młodzieży

Młode osoby kochają hip-hop i na ulicach bardzo często można spotkać osoby, które utożsamiają się z tą subkulturą oraz noszą specjalne ubrania. Raperzy i ich wytwórnie bardzo często zakładają swoje sklepy, w których to można zakupić czapeczki, spodnie, a także bluzy i wiele innych rodzajów popularnych na co dzień ubrań. Bonus RPK jest jednym z tych raperów, którzy mają w Polsce najwięcej fanów i jest on bardzo szanowaną osobą. Ostatnio ma niestety problemy z prawem i fani życzą mu poradzenia sobie z nimi i wspierają go w tych ciężkich chwilach. https://preorder.pl/bonus-rpk – tutaj przeczytasz więcej o Bonusie RPK – ciekawostki, biografia.

bonus rpk

Zakup płyt

Artyści hip-hopowi są bardzo często wspierani przez swoich fanów za pomocą kupowania płyt. Sprzedać krążków jest dla wielu raperów największych źródłem dochodu zaraz po graniu koncertów dlatego bardzo ważne dla każdego artysty jest to, aby płyty były dobrze zareklamowane. Gwiazdy polskiej sceny rap uczestniczą więc często w różnych programach telewizyjnych i w internecie i udzielają tam wywiadów, dzięki czemu mogą zrobić swojej płycie darmową reklamę.