Kim jest Otsochodzi?

Otsochodzi, czyli Miłosz Stępień urodził się 5 marca 1996 w Warszawie. Autor tekstów i raper znany jest także jako Młody Jan.

Życiorys

Otsochodzi wydał swój pierwszy minialbum pt. 7 w kwietniu 2015 roku. Warto również zaznaczyć, że autor tego samego dnia dołączył do promocyjnej akcji popkillera pod nazwą Młode wilki. Z kolei rok później Miłosz Stępień dołączył do bardzo znanej wytwórni Asfalt Records. Dzięki temu dokładnie 20 maja na światło dzienne ukazał się jego debiutancki album pt. Slam.

Drugi album autora 'Nowy kolor” ukazał się 24 listopada 2017 roku. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że debiutował na bardzo wysokim siódmym miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Trzeci album Otsochodzi pt. Miłość ukazał się oficjalnie 1 lutego 2019 roku. Ponadto zadebiutował na jeszcze lepszym, bo trzecim miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

Jaką muzykę preferuje Otsochodzi?

„7”, a także „Slam” zostały zrobione nie tylko z klasą, ale również w starym stylu. „Nowy kolor” to z kolei bardzo szybkie tempo, energia i zdecydowanie więcej pozytywu czy motywacji do działania. Zamiary i przesłanie Otsochodzi powinni zrozumieć nawet słuchacze w wieku 30+. Świetnie oceniane przez fanów są takie utwory jak „Tel3f0ny”, „PLS (Design)” i „Folder”. „Nowy kolor” jest albumem świetnie opakowanym, nie tylko w bity, ale również świetny dobór gości. Nie można również zapomnieć o umiejętnościach młodego rapera.