Jakie płyty Dwóch Sławów są godne uwagi?

Dwa Sławy to ceniony zespół hip-hopowy, który istnieje na muzycznym rynku od 2006 roku. Został założony w Łodzie przez Jarosława Steciuka i Radosława Średzińskiego. Okazuje się, że aktualnie zespół cały czas nas zaskakuje swoimi kawałkami, które trafiają do tysięcy słuchaczy. Sprawdźmy, jakie płyty Dwóch Sławów są godne uwagi. Jak początkowo wyglądała kariera tego zespołu hip-hopowego? O czym warto wiedzieć?

Początki kariery Sławów

Debiutancki kawałek zespołu nosi tytuł Dla Sławy i powstał w 2007 roku. Kolejny nielegal powstał trzy lata później i uzyskał tytuł Nieśmiertelna nawijka Dwusławowa. Co ciekawe, produkcja zapożyczona została od francuskiego muzyka i rapera 20syl z zespołu Hocus Pocus. W 2011 roku wydano Muzykę kozacką, która została wyprodukowana w całości przez Astka, czyli Jarosława. Bardzo szybko sprzedaż albumu zaczęła wzrastać, wzbudzając zadowolenie muzyków. Latem tego samego roku duet pojawił się na festiwalu Hip Hop Arena 2011 i zagościł na płycie PHFNG – Nie wiem co mnie tak porobiło chłopaku. Współpraca z Proceentem i Syropem dała wiele korzyści Dwóm Sławom.

Płyty Dwóch Sławów

Z archiwum X2 plyta Dwóch Sławów z 2022 roku

Dwa Sławy to zespół działający na rynku muzycznym już od wielu lat. Najpopularniejsze płyty Dwóch Sławów noszą następujące tytuły:

  • Ludzie sztosy
  • Z Archiwum X2
  • Dandys Flow
  • Pokolenie X2
  • Nie wiem, nie orientuje się

Rado Radosny i Astek nie zaprzestają rozwoju swojej kariery muzycznej. Ostatnim krążkiem tego zespołu jest Z Archiwum X2 – powstał w 2022 roku i szybko uzyskał rzeszę fanów w naszym kraju. Na tej płycie znajdziemy utwory takie jak Wstępne Nie, Lecimy Z Tym, Nie Znasz Wad, czy też 2/10.