Coraz bliżej do premiery nowej płyty Kukona!

Fani Kukona z niecierpliwością zacierają ręce a wszystko za sprawą tajemniczego wpisu, który artysta zamieścił 12 lipca na swoim profilu na instagramie. Raper Kukon to 26 letni artysta pochodzący z Biłgoraja, znany ze składanek takich jak: OGRODY, KRAKÓW, AGRESJA & DEPRESJA czy OGRODY MIXTAPE 2. Ostatni z dostępnych na rynku albumów Kukona pojawił się na początku 2022 roku i nosi tytuł ROUGH N’GENTLE. Emocje po premierze ostatniego krążka jeszcze nie opadły do końca, a artysta prawdopodobnie szykuje nowe muzyczne smaczki, którymi uraczy swoich fanów. Tak przynajmniej wnioskować można po treści jego ostatniego wpisu.

Czy szykuje się nowa płyta Kukona?

Na profilu instagramowym rapera, pojawił się tajemniczy wpis, który może sugerować, że niebawem pojawi się nowa płyta. Takie przynajmniej pojawiają się spekulacje, wynikające z treści wpisu. Kukon na swoim profilu dodał post z podpisem: „jeśli miałbym powiedzieć coś ważnego moim słuchaczom, powiedziałbym tylko: lepiej dziś nie spać o północy, uwierzcie mi – nie warto”. Dodany przez artystę podpis, może sugerować, że oto nadszedł moment kiedy zaprezentuje światu swój nowy krążek. Na początku roku właśnie w godzinach późnowieczornych raper Kukon wypuścił singiel pt. Casting, który był ostatnim krokiem do wypuszczenia albumu ROUGH N’GENTLE. Czy tak samo będzie tym razem?

Kiedy będzie można kupić nową płytę Kukona?

Po udanym preorderze albumu ROUGH N’GENTLE, w jednym z wywiadów artysta zapowiedział, że w 2022 roku planuje wydać jeszcze 3 krążki.  Kukon wskazał nawet miesiące, w których miałyby się pojawić płyty, a pierwszym z nich był czerwiec. Pomimo niewielkiego opóźnienia wszystko wskazuje zatem na to, że niebawem słuchacze rapera będą mogli cieszyć się jego najnowszym dorobkiem muzycznym.