Co warto wiedzieć o nowej płycie Kabe?

Polski raper Kabe wydał nowy singiel King Kong po dwuletniej przerwie. Album jest następcą platynowego Mowgliego z 2020 roku i z pewnością interesuje szerokie grono fanów. Trzeci album Kabe wydany został przez wytwórnię QueQuality. Co ciekawe, teksty są pełne obserwacji i przemyśleń na temat życia. Pokazują one drogę artysty do legalnego debiutu. Co warto wiedzieć o nowej płycie Kabe? Co interesuje fanów twórczości muzyka?

Nowa płyta Kabe

King Kong Kabe

Teledysk do piosenki King Kong zrealizowany został przez Green Cactus Media w Exploseum w Bydgoszczy. Ogromna gratka dla fanów to także wydanie preorderu albumu Kabego. Poza płytą, postawić można na merch, który obejmuje bluzy z kapturem, dresy i T-shirty. Warto wiedzieć, że sam album jest dostępny w dwóch wariantach:

  • Premium
  • Standardowym deluxe

Okładka albumu King Kong przedstawia czarną postać w masce. Przyciąga wzrok i robi wrażenie na każdym. kto zakupić krążek.

Twórczość Kabe

Młody artysta pochodzi z Olsztyna, jednak wychował się we Francji. Posługuje się dwoma językami, co widzimy także w jego twórczości. Raper często podkreśla swoje pochodzenie i uważa, że doświadczenie zdobyte zagranicą dało mu bardzo wiele. Faktem jest, że Kabe związał się w wytwórnią Stoprocent, która wypromowało wielu cenionych artystów. Planem artysty jest podbicie nie tylko rynku polskiego, lecz także europejskiego. Płyty Kabe są rozchwytywane na rynku. Początkowo w sprzedaży pojawiła się płyta debiutancka Albinos EP. Na szczęście teraz raper powrócił na rynek muzyczny, wydając kolejną płytę King Kong. To nie lada gratka dla każdego, kto ceni muzykę rap i twórczość młodego rapera Kabe.